Logo Nasza Energetyka
Twoja Firma Twoje Warunki

energia i gaz

Naszą Energetykę tworzą specjaliści. Stanowimy zespół osób, posiadamy niezbędne know-how i doświadczenie w branży energetycznej, poparte sukcesami. Dzięki temu, że od ponad 10 lat pomagamy firmom oszczędzać na rachunkach za energię elektryczną oraz gaz ziemny, pomogliśmy przedsiębiorstwom wypracować oszczędności idące w dziesiątki milionów złotych.

Zużycie energii i gazu naszych klientów to około 500 000 kWh dziennie. Jeśli zdecydujesz się dać nam szansę, będziesz mieć możliwość przekonać się dlaczego warto z nami współpracować.

Kliknij i zobacz za co płacisz

 

NAJWIĘKSI KONCESJONOWANI SPRZEDAWCY

GWARANCJA

Korzyści

Rozmawiając z nami już zarobiłeś! „Nasza Energetyka” to Twoje profity! Nasze działania zmierzają do zapewnienia maximum korzyści. Jeśli po spotkaniu z nami takowe się nie pojawią zapłacimy Ci za poświęcony czas.

 

  1. Musisz być właścicielem lub osobą decyzyjną w miejscu gdzie odbierasz energię elektryczną w firmie lub w gospodarstwie.
  2. Przygotuj ok. 30 minut.
  3. Przedstaw przedstawicielowi 2 ostatnie faktury za sprzedaż oraz dystrybucję. Przedstawiciel od razu przedstawi ci korzystniejsze warunki, a jeśli nie będzie w stanie tego zrobić, poprosi Cię o kopię faktur a w ciągu 14 dni Nasza Energetyka przeanalizuje Twoją sytuację i przygotuje propozycję, która przyniesie Ci niższe opłaty za energię.
  4. W sytuacji gdyby Nasza Energetyka nie przedstawiła w ciągu 14 dni od daty spotkania sposobu na obniżenie cen, wraz z uzasadnieniem, opartym na niepodważalnych fundamentach, otrzymasz rekompensatę za czas spędzony w naszym towarzystwie w wysokości 100 zł brutto.instalujemy energię